MINUST KONTAKT
HINNAD
PILDIKOGU
+
×

U-arv
Soojakulude kalkulaator
Õhuniiskuse kalkulaator
Tellisekalkulaator

LÜHITUTVUSTUSAivar Kaur
ehitustehnik
(hoonete ehitus, Tallinna Tehnikakõrgkool, 2000a.)
ehituse TJ-5 kutsetunnistus

Asusin ehitusele tööle aastal 1980 müürimehena. Hiljem praktiseerisin igasugustel ehitustöödel, ehitades eluhooneid, töökodasid, põllumajandushooneid osaliselt ning vundamendist katuseni ja korstna otsani. Vabariigi aastatel tegutsesin iseseisvalt FIE-na ja 2007a valides ettevõtlusvormiks osaühingu, asutasin Vuuk Ehitus OÜ. Praegu on ettevõte mittekäibemaksukohuslane ühemehe osaühing, kus omanik, ehitusala vastutav spetsialist ja töömees ühes isikus. Oma pädevuse raames vajadusel ka ehitiste omanikele ehitusala tehniline konsultant.


Muidugi on praktiliste käeliste oskuste ja teoreetiliste ehitusvaldkonna teadmiste kõrval olemas head tööriistad ja vahendid, võimaldamaks tagada tootlik ja kvaliteetne tulemus.

Lisaks ehitamise oskustele olen omandanud kodulehe valmistamisega seonduva koodi kirjutamise oskuse. Minu ettevõttele kuuluva kodulehe olen kood haaval kokku pannud mina ise.

Samuti oskan vajadusel ehitada virtuaalselt arvutiprogrammis SketchUp 2D-na ja 3D mudelitena. Mul on soetatud vastav legaalne PRO versiooni litsents ja lisaks iseõppimisele läbisin ametliku koolituse.


Ettevõtte juriidiline aadress on Harjumaa, Saue vald, Aila küla. Keskkonnahoiu eesmärgil, eelistades sõidukulusid minimaliseerida on ehitusobjektid olnud peamiselt Harjumaal, st võimalikult kodukohale lähemal.

| reg-nr 11373017 | MTR kood EEH002486 | ☎ 501 1444 | ✉ info@vuuk.ee |
Sellel veebilehel ei pakuta kooke ega pirukaid!